Plywood ve Kontraplak Satışı

Dorse Taban Tahtası ( 18 mm ve 30 mm petek yüzey Huş Plywood )

Dorse Taban Tahtası ( 18 mm ve 30 mm petek yüzey Huş Plywood )

Petek Desenli Plywood Rusya ve Ukrayna'dan ithal edilen huş ağacından üretilmiştir. Filmsiz plywoodun bir yüzünün ham hali diğer yüzününde petek dokulu saç ile yüksek ısı ve basınçda 240gr/m2 fenolik film kağıdının preslenmesi sonucu elde edilen bir plywood çeşididir.

KULLANIM ALANLARI

Tır ve dorse tabanında, soğuk hava depoları, türbün, sahne ve platform zemininde Hard Case (müzik aletleri kutusu) yapımında ambalaj ve kutu yapımında lojistik depoların taban ve raflarında kullanılır. Petek Dokulu Plywood sürtünme ve kayma mukavemetinin yüksek olmasından dolayı zemin kullanımı için ideal bir malzemedir. 

Kavak kontraplak

Kavak kontraplak

Kavak Kontrplak belirli özelliklerdeki tomrukların özel makinalar ile soyulmasıyla elde edilen ince soyma levhalarının (Plaka, Papel) lifleri birbirine dik gelecek şekilde en az üç tabaka yada daha çok tek sayıda üst üste (suyuna sokrasına) konularak preste yapıştırılmasıyla oluşturulan büyük boyutlu levha şeklinde bir malzemedir.


Firmamız stoklarında 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm kalınlığında 170x220 cm ebatında kavak kontraplak sürekli bulunmaktadır.

Plywood Çam Kavak Kombi

Plywood Çam Kavak Kombi

Her zaman farklı ürün arayışında olan firmamız piyasanın talebi doğrultusunda ortaya çıkarmış olduğu ürünlerden biridir. ( Binalarda kapı,pencere, doğrama, köprü inşaatı, uçak ve gemi güverte döşemeleri) 

Çam ağacının kavak ağacına göre yoğunluğu ve birim alana düşen ağırlığı fazladır . Bundan dolayı inşaat sektöründe daha fazla kullanılmaktadır. Yüzeylere konan kavak yüzeyin daha pürüzsüz biçimde çıkmasına imkan sağlar